OC obranné spreje pôsobia pri zasiahnutí sliznice okamžite a na rozdiel od sprejov so slzotvorným plynom typu CN a CS aj proti podnapitým osobám a osobám so zníženým prahom bolesti. V novej postavenej hale s vlastním vývojovým oddelením a za prispenia najnovších poznatkov o výrobe aerosolových rozprašovačov vznikajú naše produkty. Každý nový výrobok sa testuje, vďaka čomu svojim zákazníkom zaručujeme preverenú kvalitu, vysoké technické parametre a to pri využití vyspelej technológii výroby.

V našich OC obranných sprejoch nepoužívame masívne rozšírený a extrémne horľavý propelent propan butan, čím prispievame k bezpečnosti pri použití produktov osobnej obrany, ako pre profesionálne použitie, tak pre širokú verejnosť. Naše produkty sú nehorľavé.

Aké druhy OC obranných sprejov ponúkame?

Z aktuálnej ponuky OC obranných sprejov si môžete vybrať nielen podľa veľkosti (od vreckového spreja 15, 20, 40, 50 ml až po 63 ml verziu), ale taktiež si môžete zvoliť sprej podla druhu rozprašovania – hmla, tekutá strela a pena. Nový OC obranný sprej STOPER2 (pena) ponúka intenzívnejší prúd peny, ktorý je menej citlivý na vietor a zaručuje vysokú pravdepodobnosť zasiahnutia útočníkovej tváre.

EQUALIZER2

K FOG2

STOPER2

Karty bezpečnostných údajov