S obrannými sprejmi som začal podnikať v roku 1994, kedy som do Českej republiky doviezol zo Spojených štátov amerických prvú várku obranných korenistých sprejov značky Equalizer. O rok neskôr som českému trhu ponúkol penovú verziu obranných sprejov, ktorým som dal obchodný názov STOPER, ktoré sa stali 1. penovým sprejom na Českom trhu. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a neustálej snahe nájsť ten najlepší obranný prostriedok na trhu, som sa stal špecialistom na obranné spreje. Momentálne už viac ako 20 rokov ponúkam vysoko kvalitné obranné korenisté spreje, ktoré si môžete objednať rýchlo a jednoducho online vo verzii tekutej strely, aerosolu a peny.

Marcel Šedivý s. r. o.

V roku 2011 se zmenila forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným. V súčasnej dobe je spoločnosť Marcel Šedivý, s. r. o., dodávateľom obranných sprejov vlastných značiek STOPER2, K FOG2, EQUALIZER2, pričom označenie číslom 2 predstavuje druhú vylepšenú radu.

Distribúciu sme schopný zaistiť v rámci celej Českej republiky a na Slovensku. Súčasťou spolupráce je aj odborná konzultácia ako pre profesionálov, tak pre bežných koncových spotrebiteľov. Neváhajte sa na nás obrátiť so svojimi dotazmi!

Marcel Šedivý, majiteľ spoločnosti

Kontaktujte ma pre viac informácií